• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 24 czerwca. Rozdanie świadectw zostało zaplanowane w sposób następujący:

godzina 9:00 klasy 1-3

godzina 10:00 klasy 4-7

godzina 11:00 klasy 8

Wręczenie świadectw uczniom wyróżnionym odbędzie się na sali gimnastycznej, następnie klasy przejdą do swoich sal, gdzie wychowawcy przekażą świadectwa szkolne pozostałym uczniom.

• Wręczenie nagród zwycięzcom projektu "Nasz Pruszków"

• We wtorek, 31.05 2022 w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Miejskim Projekcie Artystycznym "Nasz Pruszków", który został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta. W uroczystości wzięli udział laureaci projektu ze wszystkich pruszkowskich szkół podstawowych, a nagrody wręczał Prezydent Paweł Makuch. Relacja zdjęciowa z uroczytsości znajduje się w galerii.

Galeria zdjęć2

• Wielki sukces sportowy naszego ucznia

• W dniu 31.05.22 na Polach Grunwaldu odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Uczeń naszej szkoły Mikołaj Zarzecki z klasy 8B zdobył tytuł Wicemistrza Polski na dystansie 1500m.

Niedziela 19.05.2024